Як змінити ім’я та прізвище у Facebook

8 хв.

У певний момент може виникнути потреба змінити своє ім’я чи прізвище у Facebook. Причин цьому може бути безліч. Втім, інтуїтивно зробити це звичайному користувачеві доволі складно, адже Facebook має сувору політику стосовно безпеки. А причин відмовити змінювати ваше прізвище чи ім’я на сторінці соціальна мережа має багато. То ж сьогодні ми розповідаємо, як змінити ім’я та прізвище на Facebook з різних пристроїв та на бізнес-аккаунті.

Для чого змінювати прізвище чи ім’я у Facebook?

Причин цьому може бути безліч. Якщо говорити про звичайних користувачів, то це може бути, наприклад, одруження чи розлучення, зміна імені на офіційне (Якщо в 14 років ти був Дімоном, а в 25 вирішив стати Дмитром), зміна мови – замість російської, хочеш, щоб твоє ім’я та прізвище були українською чи англійською, зміна роботи. Варіантів безліч – можливо ти просто хочеш змінити своє ім’я на сторінці чи приховати справжнє, все ймовірно.

Якщо ж говорити про арбітражників, то для них зміна ПІБ потрібна після покупки аккаунту. Адже придбати комерційний акк під свої потреби доволі складно. У такому випадку виникає питання – як змінити прізвище, ім’я чи нік на Facebook.

Як змінити ім’я у Facebook з телефону?

Це можна зробити з-за допомогою мобільного додатку. Для цього необхідно:

  1. Зайдіть у мобільний додаток і натисніть на ☰ – на Iphone цей значок розташований у правому нижньому кутку екрана, на Android – у правому верхньому;
  2. Пролистайте вниз і знайдіть налаштування (Settings). Якщо у вас Android – можете пропустити цей пункт.
  3. Після цього, необхідно зайти в налаштування акаунту і перейти у вкладку “загальні”. Там ви знайдете всю основну інформацію вашої сторінки.
  4. Після цього натискаєте “змінити” і вписуєте туди бажане прізвище та ім’я. Після цього, Facebook пропонує вам переглянути ваш оновлений профіль до збереження змін. На цьому етапі уважно перевірте правильність написання, адже потім змінити його можна буде не скоро.
  5. Підтвердить пароль і збережіть зміни.

Після цього оновлення може відправитися на модерацію, зміни можуть відбутися через певний час. Зазвичай, якщо проблем немає, це відбувається швидко.

Як змінити ім’я у Facebook з комп’ютера?

Порядок зміни ім’я та прізвища у Facebook з комп’ютера відрізняється від телефонної версії. Для того, щоб зробити це, вам необхідно:

  1. Авторизуватися на своїй сторінці у соціальній мережі та натиснути на фото профілю, який знаходиться у правому верхньому кутку екрану;
  2. Обрати пункт “налаштування і конфіденційність”;
  3. Перейти в опцію “налаштування” та “загальні налаштування акаунта”;
  4. Натиснути на “змінити” у першому рядку біля вашого ПІБ. Далі все схоже на мобільну версію – вводимо необхідні дані, перевіряємо правильність написання прізвища та імені, обираємо порядок відображення. Підтверджуємо всі зміни і через деякий час у вас в профілі відображатиметься нове прізвище та ім’я.

Як змінити ім’я чи прізвище на бізнес-сторінці у Facebook?

Проблема, яку зрозуміють арбітражники чи таргетологи, які зазвичай використовують саме бізнес-сторінки у Facebook. Для всіх інших, коротко пояснюємо. Бізнес сторінка у Facebook створюється не для загальних цілей, а для продажу товарів чи послуг. Саме з неї вебмайстри чи таргетологи налаштовують свої рекламні кампанії. Бізнес-сторінки індексуються пошуковими системами, що важливо для їхнього просування.

Звичайну сторінку можна перетворити на бізнесову, зробити це дуже просто:

  1. Натиснути на фото профілю та обрати “переглянути всі профілі”
  2. На новій сторінці ви побачите всі свої компанії, а знизу буде функція “створити нову сторінку”.
  3. Далі обираєте назву, яка відповідає тому товару чи бізнесу, який ви плануєте просувати
  4. Обрати категорію та додати будь-яку інформацію про ваш бізнес
  5. Після модерації, у вас з’явиться нова бізнес-сторінка.

Але що робити, якщо у вас вже є бізнес сторінка, але вам не підходить прізвище та ім’я? Змінити ці данні також можна, треба лише:

  1. Перейти у “всі профілі”, як було зазначено вище та обрати сторінку, на якій потрібно змінити ім’я.
  2. Після цього Facebook переключиться на бізнес-сторінку і там потрібно зробити все те ж саме, що і зі звичайною. Натиснути на фотографіб та перейти в “Налаштування та конфіденційність” – “Налаштування”;
  3. У новому меню з’явиться функція ім’я, прізвища та інших даних користувача. Натискаємо “змінити” і повторюємо всі попередні кроки.

Чому не можна змінити ім’я чи прізвище у Facebook?

Під час спроби змінити ім’я чи прізвище, у ваш можуть виникнути певні проблеми, адже нові дані може не пропустити модерація соціальної мережі. Для цього є кілька причин:

  1. Ваше ім’я не відповідає правилам та політиці імен платформи
  2. Ви нещодавно змінювали своє прізвище чи ім’я – раніше ніж 60 днів тому для особистого акаунту чи 7 днів тому для бізнес-сторінки
  3. Ваші дані не співдпадають з інформацією у посвідченні особи (так, соціальна мережа може запросити у вас ці данні, якщо почне щось підозрювати)
  4. Раніше вас просили підтвердити ваші дані, але ви їх не надали.

Висновки

Змінити прізвище та ім’я у Facebook можливо як для особистої, так і для бізнес-сторінки. Потреб для цього може бути безліч – від юридичний, таких як зміна паспорту абощо, до банального бажання чогось нового. Крім того, це може допомогти арбітражникам у роботі після придбання нового акаунту.

Під час зміни ім’я чи прізвища, потрібно бути обережним і звертати увагу на помилки. Адже якщо ви їх не помітите і збережете оновлення, то змінити прізвище ще раз вам можна буде лише через 60 днів.

Потрібно обережно поводитися зі зміною імені та прізвища на Facebook – платформа уважно спостерігає за дотриманням правил спільноти та може запросити у вас документи для підтвердження особистості. Якщо у вас їх не буде – акаунт можуть забанити. А відновити його потім буде дуже складно.

То ж тепер ви знаєте, як змінити прізвище та ім’я у Facebook, які проблеми можуть із цим викликати та чого робити не бажано. Окремо також додамо, що Facebook постійно змінює не лише правила спільноти, а й власний інтерфейс. То ж якщо ви читаєте цей текст задовго після публікації, він може бути не настільки актуальним як раніше.