Як вибори в США впливають на арбітраж трафіку 2024 року

7 хв.

Стабільні шторми Facebook давно стали нормою, а для старих сфер вже мінімум 2 рази нормою стали десятикратні посилення цих штормів в один з особливих для всього світу періодів. Ви вже зрозуміли, про який період йдеться. Але чому для всього світу, і особливо для арбітражників? А головне — до чого готуватись і як зробити це правильно? Розкажемо все!

Особливості процесу виборів президента США

Вибори президента США – це культова історія. Як мінімум, торкається більшої частини жителів Штатів, адже Америка — одна з найдемократичніших країн, і люди звикли висловлювати свою думку. У цей час між громадянами можуть загострюватися або покращуватись відносини через їх переваги в лідері та партії. Наприклад, у поточній гонці Трамп набрав бали за рахунок криптанів, регулярно виступаючи з гучними заявами щодо регуляції та особистого стимулу зростання ринку. А ще там купа монет тематичних.

Окремі категорії спільнот, меншин і будь-чого можуть різко змінити позицію з певного питання — а це дестабілізація тих чи інших процесів взаємодії людей з людьми та компаній з компаніями. Більше того, вибори друкуються і на всіх зовнішніх категоріях — груп людей і навіть цілих держав. Погодьтеся, адже нам також важливо, хто обійме посаду президента США?

І головне — може кардинально змінюватись політика транснаціональних корпорацій.

Звичайно, і вимоги до багатьох компаній зростають. Причому йдеться як про компанії США, так і тих, хто «сидить» за межами. Але що цікавить арбітражників?

Арбітраж трафіку та вибори у США: хто переможе?

Давайте присвятимо минулому лише кілька рядків. Що ми бачили на ринку при попередніх виборах:

  • Максимальне посилення модерації рекламних платформ у всіх проявах;
  • Поява нових трендів та компаній, які ці тренди покривають.

На що чекати арбітражникам зараз? Того ж самого! Просто в рази гостріше. Як правило, з наростанням прогресу у світі практично будь-яка сфера і будь-яке питання в певних обставинах займають якусь максимально крайню позицію. Наприклад, рекламні мережі явно почнуть ПАЧКАМИ виносити наші облікові записи взагалі без причини. Зупинимося на рекламних мережах. Основні, схильні до законів і змушені жорстко стежити за аудиторією, — FB та Google. Так ось:

Комбінація всіх видів банів: неможливість входу в акк, відмова у прийомі платіжок, бани сетапів, фанок, модерація по кілька діб – вибирайте. Жарт, за вас оберуть 😉

Більш жорстка перевірка реклами та контенту. Насамперед — підміни осіб (що вже зараз активно блокується) та будь-яких політичних форматів, чи то вони в банері, чи в тексті. Платформа знайде його та перевірить. Будуть і нові пункти у правилах рекламної та контактної діяльності, аж до заборони на будь-яку згадку хоч якось причетних до виборів осіб та компаній

Мабуть, буде впроваджено і прихований аналіз індивідуальних даних користувачів. Як мінімум, листування та інформації на сторінках

І це ми ще не знаємо, коли розпочнеться вся краса. Багато веб просто беруть перерву на пару місяців. Інші тестують свіжі підходи, сетапи та інструменти. Якщо фінанси дозволяють, добре — тільки не перегніть, обіграти систему вийде одиниці. Але є краще рішення: просто переходьте на інші джерела. Купа безкоштовного трафіку, достатньо незалежних від подібних питань сорсів, — чим не привід придивитися і диверсифікувати?

Наступний пункт – актуалізація всіх пов’язаних із виборами питань. Це і популяризація осіб та компаній, нові меми та теми для обговорення, нова подія, на якій потрібно грати у підходах до трафіку та продуктах (а це можливо на будь-якому напрямку, навіть у адалті та мобільних іграх). Це нові кумири та «цапи-відбувайла», як в особах (мова не тільки про кандидатів), так і в продуктах.

Зрештою, сама аудиторія, її реакція на вибори та інші питання. Тут нас більше цікавить трафік США. До багатьох аспектів люди починають ставитися гостро. Десь — менш уважно, а десь навпаки — уважніше. Вони активно висловлюють думку в Мережі, охоче вивчають питання і частково перебувають у стані розфокусу за купою інших тем. Не йдеться про те, що потрібно пропихати народу сками. Мова про те, що на багато речей люди будуть витрачатися менш чи охоче, особливо якщо вони адаптовані під інфоприводи та події. Ми говоримо і про офлайн (товари, послуги), і про онлайн (майже всі напрямки).

Частина питань для громадян відійде на другий план. Саме тому на період виборів компанії або адаптуються до ситуативів, або знижують активність своїх кампаній. Якщо ви не можете залучати трафік в певний період чисто через низький інтерес — це не погано. Головне — вчасно стопнутися, знайти нові напрямки (такі гіпотези краще вибудовувати та починати заздалегідь тестувати).

Пам’ятайте, що будь-який інфошум – це можливості. Для свіжих підходів у рекламі та поглядах на речі, створення нових продуктів та відмови від старих уподобань (ваших та аудиторії), перегляду якихось питань та перезавантаження врешті-решт. Головне – використовувати можливості правильно, максимально готуватися і закладати будь-які ризики, а також не втрачати голову в моменті, будь ви в сильній присадці або великому плюсі.