Як лити трафік з Google у 2024 році?

10 хв.

Google – ледь не єдина платформа у світі, яка може позмагатися з Facebook за кількістю трафіку. Крім того, саме трафік з Google цінується рекламодавцями ледь не найбільше. То ж у сьогоднішній статті ми розповідаємо, чи актуально лити трафік з Google у 2024 році, що для цього потрібно і як працювати з рекламним кабінетом найпопулярнішого пошуковика у світі?

Чи актуально лити з Google у 2024 році

Нехай за нас скажуть цифри. Кількість активність користувачів Google ще в далекому 2011 році подолала позначку в один мільярд. Станом на зараз, у пошуковика 4,3 мільярда активних користувачів. Це понад 92% від усіх користувачів інтернету, яких у світі налічується 4,72 мільярда.

Крім того, 84% людей щодня використовують Google хоча б кілька разів. Пошуковик опрацьовує 99 тисяч запитів людей щосекунди – це більш ніж 8,5 мільярдів запитів на добу. Дійсно, Google – це нескінчене джерело трафіку. І якщо десь і брати його, то де, як не на платформі, якою користується половина населення планети.

Які способи розміщення реклами в Google існують

Якщо пропустити можливість заливу трафіку через SEO-оптимізацію, то в Google можна купувати рекламу. Для цього потрібно використовувати Google Ads. Що це таке і як з ним працювати, ми розповімо пізніше. А зараз трохи теорії. В Google Ads можна купувати рекламу чотирма різними способами:

  • Пошукова мережа. Ви точно зустрічали таку рекламу, коли вбивали свій запит у Google – вона з’являється в горі пошукового результату та має відмітку “Реклама”.
  • Вебсайти. Контекстна реклама, яка постійно з’являється у вигляді банерів на різних сайтах.
  • Youtube. Реклама на відеосервісі від Google може бути як у звичайних відео, так і в Shorts. Де і коли вона трапляється глядачам, думаємо, сенсу пояснювати немає.
  • UAC. Реклама додатків через майданчики Google – здебільшого вони поширюються також на Youtube.

На які вертикалі можна лити з Google у 2024 році?

Якщо говорити про залив трафіку напряму, без обмежень, то лити можна лише білі вертикалі – Google має не менш серйозний підхід до модерації, чим Facebook. Втім, звісно ж, в Google також можна обійти певні правила і лити й на сірі ніші. Загалом, перелік доступних вертикалей має приблизно такий вигляд:

    • Е-commerce – найпростіша вертикаль для початківців, лити з Google на товарку можна без будь-яких серйозних обмежень. Звісно, якщо товари відповідають правилам спільноти Google, але це вже зовсім інша історія…
    • Wapclick. Це продаж підписки на платний контент. Для просування в цій вертикалі чудово підійде адаптивна реклама від Google, яка дозволяє додати картинку до реклами із закликом до дії.
    • Install. Вертикаль, в якій платять за встановлення додатків чи розширень для браузерів. Перевага заливу через Google на цю вертикаль – реклама буде відображатися тільки тим користувачам, які ще не інсталювали цей додаток чи вертикаль, що допоможе зберегти частину бюджету. Найкращий варіант реклами під цю вертикаль – UAC.
  • Gaming. Дуже схожа на попередню, але тут оплата відбувається за встановлення ігор. Головна проблема – висока конкуренція в цій ніші.
  • Nutra. Одна й з найпоширеніших вертикалей для заливу з Google. Ліки для схуднення, від геморою чи мазі для збільшення того самого. Все це класно заходить через просування банерами на вебсайтах.
  • Dating. Частково біла ніша, якщо йдеться про класичні додатки для знайомств чи аналогічні сайти.
  • Gambling. Переходимо до сірих ніш і перша – онлайн-казино. В Google така реклама заборонена, але це можна обійти. Що саме потрібно для обходу таких обмежень – розповімо в наступному розділі.
  • Адалт. Трафік 18+ – до такого трафіку Google ставиться вкрай обережно, але просувати також можна. Особливо, через вебсайти з аналогічною тематикою.

Як обійти обмеження для заливу з Google?

Головний біль будь-якого вебмайстра – це обмеження та правила спільноти рекламних майданчиків. Для обходу цих обмежень потрібно запастись класичним набором інструментів, який, до слова, допоможе вам і на інших майданчиках.

  1. Антидетект браузер. Приховує відбиток браузера, чим забезпечує анонімність для вебмайстра. Його потрібно використовувати хоча б для того, що в разі блокування одного з рекламних акаунтів на вашому ПК – всі інші також заблокують. Антидетект допоможе цього уникнути.
  2. Проксі. Використовується для підміни IP. Важливо, щоб країна акаунту співпадала з ГЕО проксі.
  3. Акаунти. Їх потрібно багато, адже вони часто потрапляють у блок. Акаунти бувають кількох видів:
  • Автореги. Акаунти, які реєструються пачками завдяки спеціальному софту. Це найдешевший та найменш надійний варіант – вони доволі швидко блокуються, адже довіра до них мінімальна.
  • Орендовані чи реальні акаунти. Акаунти, якими довго користувалися реальні власники, їх можна взяти в аренду чи купити. У таких акаунтів довіра значно вища, але й працювати з пачками таких не вийде – занадто дорого.
  • Агентські акаунти. Акки, які мають найбільшу довіру від Google. З них отримати бан найскладніше, але також реально – все залежить від того, на що ви льєте трафік. Такі акаунти коштують найдорожче і новачкам вони навряд підійдуть.

Як лити трафік з Google Ads у 2024 році?

Що ж, перейдемо до практики. Нижче ми описали весь процес заливу трафіку через рекламний майданчик від Google. Для цього вам потрібен безпосередньо Google-акаунт та банківська картка. Також, ви можете юзати проксі та антидетект, усе залежить від ваших потреб.

Авторизувавшись на акаунті, вам необхідно перейти у безпосередньо в Гугл-рекламу. Натискаємо “Почати” і обираємо одну з необхідних для вас цілей. Це може бути збільшення продажів для вашого магазину, дзвінків чи відвідувань магазину. Обираєте щось із цього і рухаєтесь далі. Ми візьмемо для прикладу найпоширенішу мету – збільшення продажів.

Далі вам необхідно вказати назву кампанії та лінк на вебсайт. Після цього переходимо до візуального оформлення оголошення.

Для початку, пишемо заголовок та опис – по 30 та 90 символів відповідно. Не лякайтесь, що вас попросять створити відразу три заголовки – будуть відображатися в різних місцях по-різному. Крім того, Google сам чудово розуміє, який текст краще направити якому клієнту – то ж чим більше варіантів ви напишете – тим краще. Якщо ви хочете отримувати дзвінки – на цьому етапі також вкажіть номер вашого телефону.

На наступному кроці Google запропонує вам перелік ключових слів – оберіть ті, як вважаєте за потрібно чи додайте свої. Вкажіть ГЕО, в якому плануєте просувати оголошення – це може бути як країна, так і окреме місто.

Встановіть бюджет на рекламу. Тут Google також може вам із цим допомогти – він надасть кілька варіантів бюджету на день і прогнозовану кількість кліків. Оберіть зручний для вас пакет чи встановіть бюджет самостійно.

На фінальному етапі вас перекине в меня передолгяду вашої кампанії. Перевірте правильність написання всієї інформації та текстів і якщо все добре – переходьте до меню оплати. Там обираєте зручний спосіб оплати, відправляєте кошти, запускаєте рекламу та контролюєте трафік. Вітаю, ви запустили свою першу рекламну каманію з Google.

Висновки

Google був і залишається одним із найбільших джерел трафіку у світі. Лити з нього можна на будь-які вертикалі, але потрібно тестувати різні зв’язки та воронки. Деякі ніші заборонено рекламувати в Google, але ці обмеження можна обійти.

Важливий етап роботи з Google Ads – це акаунти, вони бувають кількох видів, від рівня довіри від системи, залежить їх вартість. Також, під час роботи краще запастися додатковими інструментами, такими як антидетект браузер та проксі – вони допоможуть уникнути швидкого та масового блокування.

Сам запуск реклами через цей майданчик доволі простий та інтуїтивний. Він складається з кількох етапів – найголовніше – обрати правильну ціль вашої кампанії. Адже якщо помилитися з нею – подальші налаштування не матимуть сенсу. Надалі, сам Google допомагає вам отримати найкращу конверсію з вашої кампанії.