ТОП актуальних сервісів тимчасової пошти для арбітражників

9 хв.

Що таке тимчасові пошти

Темп майл, тимчасова пошта (Temp Mail) – по суті, та ж сама, звична нам електронна поштова скринька. Але з певними, часто необхідними якостями.

Через деякий, закладений за замовчуванням або запрограмований користувачем час ця поштова скринька зникає, видаляється разом з усім вмістом. Тому й називається “тимчасовою”. Тобто найчастіше термін дії такої електронної пошти обмежений.

Створити тимчасову пошту нескладно – зазвичай простіше, ніж “традиційну”. Які можливості дає часи пошта? Надіслати лист з адреси, яка ні до чого не прив’язана – іноді буває така необхідність. Це до прикладу; далі розберемо докладніше.

Зрозуміло, стовідсоткової анонімності не існує: можливо, ЦРУ або інопланетяни зберігають усе і вічно. Особливо інопланетяни: адже навіть якщо нашкрябати крейдою на шкільній дошці три літери й одразу ж стерти, саме зображення вже помчить зі швидкістю світла на всі боки безмежного Всесвіту, і, приміром, спостерігач із Туманності Андромеди через п’ятдесят тисяч років побачить це слово. Втім, до цього часу нас це перестане турбувати.

Для чого потрібні часові пошти

А потрібні вони для таких цілей;

– Щоб уберегти основну скриньку від спаму.

– Щоб не “засвічувати” основну скриньку там, де не потрібно або не хочеться.

– Крім того, тимчасова пошта дає змогу зберігати анонімність, частіше за все не вимагає реєстрації та прив’язки до телефону, прізвища тощо. Зараз анонімність називається “захист персональних даних”.

– Сервіси дають можливість створювати e-mail спеціально для реєстрації на сервісах, які вимагають електронну пошту.

– Позбавляють від спаму.

– За допомогою тимчасової пошти можливо аналізувати роботу різних сервісів. Наприклад, парсерів у соцмережах. Щоб надалі вибрати оптимальний парсер і прив’язати до вашого основного e-mail. Тrial-періодами можна користуватися щоразу заново, просто створюючи нові тимчасові пошти.

– Це можливість створювати, активувати та вести більше одного облікового запису в соцмережах і на інших ресурсах, що вимагають реєстрації через електронну пошту.

– Допоможе протестувати і перевірити e-mail-розсилку, не піддаючи основну скриньку спаму і взагалі не розкриваючи її.

Переваги та недоліки тимчасових пошт

Однозначно незамінний інструмент, щоб відпрацьовувати перелічені вище речі.

І переваги, і недоліки походять з основної особливості подібних сервісів

– обмеженого в часі терміну існування. При цьому кількість одноразових користувачів кожним із топових сервісів обчислюється в сотнях мільйонів.

Зрозуміло, потрібно враховувати короткочасність існування тимчасової пошти. Тому що вся інформація через певний проміжок часу зникає: його IP, усі його листи зникнуть безповоротно. Тому потрібно заздалегідь потурбуватися про збереження потрібної інформації. У деяких сервісах не поспішайте натискати кнопку F5, бо північ (і перетворення скриньки на віртуальний гарбуз) відбудеться одночасно з оновленням сторінки.

Найчастіше відсутнє власне ім’я користувача, бо сервіси створюють автоматично.

Переваги перелічені в попередньому розділі. Слід додати ось ще що: тимчасова скринька створюється в один клік.

Зрозуміло, для постійного користування та довгострокової роботи тимчасова пошта не годиться. Про жодне відновлення доступу та оновлення пароля мова йти не може, оскільки тимчасовий акаунт зникає назавжди.

Топ-10 сервісів тимчасових пошт

У наш стрімкий час змінюється багато чого і змінюється дуже швидко. Ресурси з’являються і зникають. На момент написання статті картина виглядає наступним чином.

  1. Dropmail

Надійна в роботі тимчасова пошта, яка може бути постійною. Давній тренд, що утримує позиції. Дозволено створювати кілька поштових скриньок. Унікальні адреси генеруються автоматично. Можливість вибрати з 10 доменів. Термін життя практично не обмежений – але тільки до оновлення сторінки.

  1. Tempr.email

Багатомовний. Мультифункціональний. Тимчасова пошта існує 30 днів. Великий вибір доменів, що постійно оновлюються. Можна навіть створити власний.

  1. TempMail

Традиційний безкоштовний доступ плюс преміум за гроші. Чотири домени на вибір, список постійно оновлюється. Тимчасова поштова скринька існує до чергового оновлення списку доменів.

  1. Mohmal

Багатомовний, причому російську мову потрібно вибрати зі старту, інакше інтерфейс буде арабською, а це мало того, що справа наліво, так ще й нічого не зрозуміло. Логін можна придумати самому, а можна скористатися згенерованим. Дев’ять доменів, сорок п’ять хвилин час існування.

  1. Guerrillamail

Англомовний інтерфейс. Одинадцять можливих доменів, включно з .org, .com, .biz. Термін життя пошти – одна година. Адресу можна придумати самому, а можна вибрати штучно згенеровану.

  1. Emailondeck

Англомовний сервіс. Традиційно безкоштовний, але є покращена платна версія, що містить додаткові домени та можливість генерувати необмежену кількість поштових відкрив скриньок. Термін існування – доба.

  1. Spamgourmet

Цей багатомовний сервіс здатен створювати і кілька поштових скриньок, і дзеркало до вашої робочої пошти. Домен – один, термін “життя” вимірюється не часом, а кількістю отриманих листів, від 2 до 20.

  1. AdGuard temp-mail

AdGuard, утиліта для роботи в операційній системі Microsoft Windows, OS X, Android та iOS для того, щоб блокувати рекламу, спливаючі вікна, банери та інший небажаний трафік, теж має свій застосунок, темпмаіл із такою ж назвою. Пошта генерується миттєво. Є російськомовний та україномовний інтерфейси.

  1. TempMail.Plus

Виключно простий, доступний одноразовий сервіс тимчасової пошти. Електронні листи тут зберігаються короткий термін, потім видаляються. Зберігає листи на короткий термін – за принципом “десятихвилинна пошта”.

TempMail.Plus однозначно позбавить від спаму і рекламних розсилок, цей ресурс анонімний і безкоштовний. У меню дюжина мов, включно з російською та українською.

  1. Minute Mail

Сервіс англійською мовою. Допускається створення однієї поштової скриньки, адреса генерується автоматично. Можна відповідати на вхідні листи і пересилати їх на свою “стаціонарну” електронну скриньку. Як видно з назви – термін існування такого емейла – 10 хвилин. Допускається продовження на такий самий період.

Висновки

Тимчасові електронні пошти можуть знадобитися як звичайному користувачеві, так і медіа-байєру, арбітражнику, фармеру.

Який сервіс обрати – залежить від поточного завдання і від довгострокових потреб. Буває, що достатньо разової скриньки на кілька хвилин, але можна завести і постійну тимчасову пошту, хоч би як парадоксально це звучало. Бо вона теж забезпечує відсутність спаму та захист особистих даних.

Користування такими сервісами не потребує додаткових навичок. Спеціальне навчання теж не потрібне.

Тимчасовий e-mail поєднує і функції звичайної електронної скриньки, і спеціальні можливості, насамперед для збереження анонімності.

Перелік кейсів, які дає змогу розв’язати тимчасова пошта, охоплює і тестування сторонніх сервісів, і реєстрацію множинних акаунтів у соцмережах та інших місцях, де на одну поштову скриньку дозволено максимум один акаунт.

Створення тимчасової пошти найчастіше взагалі не займає часу, бо генерується вона автоматично.