Огляд e.PN: сервіс віртуальних карток для арбітражників

6 хв.

«Відлітають платіжки та банять акаунти» – ситуація, з якою стикався будь-який арбітражник. Знайти надійний сервіс із трастовими платіжками для стабільної роботи – це завжди актуальне завдання для вебмайстра.

Сьогодні ми розглянемо платіжний сервіс e.PN, який позиціонує себе як створений «арбітражниками для арбітражників». Покажемо всі основні можливості, функціонал особистого кабінету та внутрішні фічі, розберемо процес реєстрації та випуску карток.

Найважливіше про e.PN

e.PN – міжнародний сервіс, представлений на ринку з 2022 року, який пропонує випуск віртуальних платіжних карток Visa та Mastercard для роботи з будь-якими вертикалями в арбітражі. + ексклюзивними трастовими BIN-ами. І команда постійно поповнює їхню кількість.

Картами e.PN можна оплачувати рекламу в Facebook, Tiktok, Google, Instagram, X (Twitter), Taboola, Snapchat, Pinterest та інших майданчиках. Для цього є спеціальні рекламні віртуальні карти. Наприклад, якщо вам потрібно прив’язати карту до облікових записів у Spotify, Netflix або Booking.

Чому e.PN – це найкращий вибір? Топ-8 причин

  1. Найнижча комісія. На випуск картки – від 2$, на поповнення – від 2.5%, залежно від грейду облікового запису. Про це інформація трохи нижче в огляді.
  2. Широкий вибір трастових BIN-ів. Більше 52 унікальних BIN-ів, 36 банків із 12+ країн. Переважно e.PN спеціалізується на US-бінах.
  3. Карти під будь-які завдання. Миттєвий випуск рекламних та нерекламних карток Visa та Mastercard.
  4. Гнучкі методи оплати рахунку: за допомогою TRC-20 та Bitcoin. Мінімальна сума поповнення – 50 $.
  5. Жодних проблем з Risk Payment. Карти e.PN в’яжуться до рекламних кабінетів без затримок.
  6. Підтримка 24/7. Діти мають інформативний бот (http://t.me/epn_info_bot) з корисною інформацією, а також сапорт, який цілодобово консультує користувачів з питань, що виникають.
  7. Мінімум деклайнів. За статистикою, яку ми запросили у сервісу, лише 9,72% користувачів стикалися з відхиленням платежів.
  8. Робота на будь-якій зручній платформі. Керуйте картками e.PN у веб-версії на декстопі та мобільних пристроях, у додатку на Android та iOS або через ТГ-бота (https://t.me/epn_official_bot).

Ще трохи важливих цифр (умови актуальні на листопад 2024 року):

Мінімальна сума поповнення50$
Комісія на випуск/перевипуск картки/щомісячне обслуговування2-4$
Комісія на поповнення картки2.5-5%
Комісія за деклайн транзакції0.2-0.5$
Мінімальна сума для виведення коштів110$
Комісія на виведення коштів10%

 

Система грейдів e.PN виглядає так:

Як зареєструватися в e.PN та розпочати роботу

Для старту потрібно ввести пошту та придумати пароль, або увійти через Google-аккаунт.

Після цього на пошту надходить лист для підтвердження та активації облікового запису.

Інтерфейс особистого кабінету e.PN

Головна вкладка, на яку потрапляє користувач, являє собою дашборд із загальною інформацією про ваш основний облік, карти, загальний рівень коштів і відсоток деклайнів. Праворуч знаходиться меню навігації. У налаштуваннях можна вибрати зручну мову інтерфейсу, налаштувати KYC і пройти двофакторну автентифікацію.

На вкладці «Рахунки» користувач керує рахунками. Можна поповнювати, переводити між своїми рахунками і надсилати гроші іншим користувачам.

Для випуску карток існує спеціальна вкладка «Картки». Тут оформлюйте нові картки, відстежуйте статус та баланс, а також дивіться статистику щодо платформ та періодів роботи.

Інформація про всі ваші транзакції зберігається в розділі «Історія транзакцій». Можна налаштувати фільтри за потрібними параметрами та вивантажити звіт у форматі XLSX.

Вкладка «Команди» створена спеціально для того, щоб запрошувати колег та працювати у команді над проектом. Створіть запрошення, додайте учасників і розподіляйте кошти всередині групи.

Також платіжний сервіс e.PN має спеціальну реферальну програму. Відповідно до умов користувач може отримувати на свій рахунок e.PN дохід до 70% від поповнень залучених користувачів і самостійно встановлювати комісію від 1 до 10%. Підключитись до реферальної програми можна на вкладці «Заробляй».

Підсумки

Якщо ви шукаєте свій перший сервіс для успішних заток, рекомендуємо спробувати e.PN. Якщо ж ви шукаєте якісний сервіс на заміну поточному – зверніть увагу на e.PN, протестуйте віртуальні карти на практиці, щоб порівняти з іншими платіжками та виділити для себе плюси та мінуси.

Реєструйтеся та оформлюйте карти на офіційному сайті сервісу.